Przesyłki nadawane są w dni powszednie. Towar wysyłamy najczęściej w ciągu 48 h od momentu zaksięgowania wpłaty. Szczegółowe informacje dot. tego ile zajmuje wysyłka znaleźć można w przypadku każdego produktu w opisie, w sekcji „Składanie zamówień„. Pamiętaj, że prawie wszystkie produkty robione są ręcznie, a my współpracujemy z różnymi twórcami, stąd też czas wysyłki poszczególnych przedmiotów różni się od siebie.

Kurierzy dostarczają przesyłki w dni robocze, najczęściej w godzinach 8.00 – 18.00. Wszystko zależy od miejsca dostawy, warunków pogodowych oraz samego spedytora.

W większości przypadków kurierzy dzwonią do odbiorców przesyłek, ale nie możemy tego zagwarantować – kurier nie ma takiego obowiązku.

Najprościej skontaktować się z firmą kurierską i podać numer przesyłki, którą otrzymali Państwo na maila po wysyłce zamówienia.

Prosimy o sprawdzenie przesyłki przed odbiorem. W razie uszkodzenia podczas transportu prosimy o sporządzenie przy kurierze protokołu szkody i skontaktowanie się z nami mailowo.